top of page

Огляд Dexcom G6

Updated: Apr 13, 2023




Dexcom G6 — це система безперервного моніторингу глюкози (CGM) останнього покоління від Dexcom. На відміну від попередніх поколінь, ця система CGM відкалібрована на заводі.

Dexcom G6 складається з:

  1. Cенсора



2. Передавача


3. Пристрою для відображення - смартфон с застосунком Dexcom G6 або




Система оснащена оновленим автоматичним аплікатором, який наноситься одним дотиком, і гладким, непомітним передавачем. Dexcom G6 надсилає показники рівня глюкози на cмартфон або приймач Dexcom кожні 5 хвилин.


Dexcom G6 показаний пацієнтам віком від 2 років.


Як працює безперервний монітор рівня глюкози Dexcom G6?


1. Маленький cенсор вставляється під шкіру за допомогою автоматичного аплікатора. Користувачі вставляють крихітний сенсорний дріт просто під шкіру за допомогою автоматичного аплікатора. Клейкий пластир утримує датчик CGM на місці, щоб він міг вимірювати показники глюкози в міжтканинній рідині протягом дня та ночі.

2. Ваш передавач надсилає дані.

Невеликий багаторазовий передавач підключається до дроту датчика та надсилає показання в режимі реального часу бездротовим способом на смартфон або приймач, щоб ви могли переглядати інформацію.

3.Ви отримуєте оновлення та сповіщення.

Смартфон або приймач відображає поточні рівні глюкози, а також тенденції рівня цукру. Смартфон або приймач Dexcom можна налаштувати на надсилання спеціальних сповіщень при досягненні певних порогових значень глюкози.



758 views0 comments
bottom of page