top of page

Презентація Dexcom ONE+


Dexcom ONE+ — це остання інновація у технології безперервного моніторингу глюкози (CGM). Ця система компактніша, швидша і значно зручніша у використанні.


Цей пристрій — розумніший, простіший та ефективніший спосіб контролювати діабет. Dexcom ONE+ використовує найточніший датчик до цього часу, що передає дані про рівень глюкози у реальному часі 24 години на добу на ваш смартфон або приймач. Він автоматично повідомляє вас, коли рівень глюкози виходить за встановлений діапазон, і не вимагає використання голки чи сканування.Особливості Dexcom ONE+

  1. Компактний дизайн: Dexcom ONE+ має вбудований трансмітер, який на 60% менший за попередні моделі, роблячи його найменшим сенсором у лінійці продуктів Dexcom. Це забезпечує більш комфортне носіння сенсору.

  2. Точність вимірювання глюкози: Сенсор вимірює рівень глюкози безпосередньо під шкірою, забезпечуючи точні та надійні показники.

  3. Довготривале використання: Dexcom ONE+ можна використовувати до 10 днів із 12-годинним пільговим періодом наприкінці сеансу, що знижує частоту заміни сенсорів.

  4. Заводське калібрування: Сенсор має заводське калібрування із можливістю додаткового калібрування для кращої гнучкості.

  5. Водонепроникність: Єдиний водонепроникний датчик CGM на ринку, що дозволяє користувачам використовувати його під час купання чи плавання.

  6. Додаток для смартфона: Простий у використанні додаток Dexcom ONE+ для смартфонів надає зручний доступ до показників рівня глюкози. Користувачі можуть налаштувати параметри CGM відповідно до свого способу життя.

  7. Сумісність з програмами для здоров’я: Пристрій підключається до таких програм для здоров’я, як Glooko, допомагаючи користувачам ефективніше керувати діабетом.

  8. Приймач для тих, кому краще мати окремий пристрій: Якщо у вас немає сумісного смартфона, ви все ще можете використовувати Dexcom ONE+ з допомогою маленького приймача, який містить більшість тих самих функцій, що й додаток для смартфона.

Ці характеристики роблять Dexcom ONE+ зручним, гнучким та ефективним варіантом для моніторингу глюкози, особливо для людей з діабетом.
35 переглядів0 коментарів
bottom of page