top of page

Критичний рівень цукру в кровіРівень глюкози впливає на забезпечення нормального функціонування організму людини. Для осіб, які мають постійно завищений чи занижений від норми ( 5,9 ммоль/л) рівень цукру в крові поріг тривожності може бути різний. При показниках концентрації глюкози від 6,1 ммоль/л і вище, залежно від віку, статі та здоров’я людини вже потрібна консультація лікаря.

Який рівень цукру в крові вважається критичним?

Дуже важливо не допускати значного підвищення ( 7,6 ммоль / л ) чи зниження (2,3 ммоль / л ) рівня цукру в крові до критичних значень. Такі показники є усередненими (умовними). Максимальний рівень глюкози в крові є індивідуальним і може суттєво відрізнятися залежно від особливостей здоров’я конкретної людини.

Рекомендуємо придбати сучасні, зручні у використанні сенсори для діабетиків Abbott Freestyle Libre або Dexcom, які дозволяютьбезперервно контролювати показники концентрації цукру в крові без необхідності проколювати пальці. Маючи такий прилад, ви зможете цілодобово здійснювати моніторинг показників глюкози і своєчасно реагувати на їх зміну.

18 переглядів0 коментарів
bottom of page