top of page

Нормальний рівень глюкози у крові

Оновлено: 17 груд. 2023Рівень глюкози в крові відіграє важливе значення в забезпеченні нормального функціонування організму людини. На зміну показників концентрації цукру можуть впливати: їжа, фізична активність, стресові ситуації, хвороби або інфекції, гормональні зміни, тривалість сну.

Низький рівень цукру здатен викликати погіршення самопочуття

Гіпоглікемія – небезпечний стан з недостатнім вмістом глюкози в організмі, неприємними симптомами якого є втрата свідомості, слабкість, а також дезорієнтація в просторі. Який показник рівня цукру в крові вважається нормальним? У дорослої здорової людини він має коливатися в межах 3,9 до 5,6 ммоль/л (при вимірюванні зранку натщесерце). Значення норми рівня глюкози в організмі можуть відрізнятися залежно від статі, віку, стану здоров’я, фізичної активності та інших факторів. Наприклад, після споживання їжі концентрація глюкози збільшується і становить біля 7,8 ммоль/л і вище.

У людей, хворих на діабет (в залежності від його типу і особливостей лікування) значення показників цукру в крові може значно відрізнятися від середнього рівня.

Високий вміст глюкози негативно впливає на стан здоров’я

Щоб уникнути розвитку діабету та інших захворювань, що спричинені підвищеним рівнем цукру в організмі потрібно слідкувати за його показниками. Наприклад, для людей похилого віку значення не має виходити за межі 6,5 ммоль/л. 

Для отримання зручної можливості постійно контролювати рівень цукру в крові пропонуємо купити у нас сучасні сенсори Abbott Freestyle Libre або Dexcom. Маючи такий прилад, ви зможете самостійно здійснювати моніторинг показників глюкози без необхідності проколювати пальці. Якщо виникне потреба в професійній консультації стосовно вибору моделі пристрою чи його налаштуванні – звертайтесь в любий час. 

14 переглядів0 коментарів
bottom of page