top of page

Показники цукру в крові при діабетіПоказники цукру в крові мають важливе значення для діагностики та розробки стратегії лікування з метою контролю перебігу діабету. Помірна фізична активність, правильне харчування та повноцінний відпочинок додатково сприятимуть покращенню загального самопочуття.

Слідкуйте за відповідністю рівня цукру в крові показникам норми

Значення норми глюкози в крові для людей, що мають діабет 2 типу, визначені натщесерце становлять від 4,4 до 7,2 ммоль/л, а за дві години після їжі - 10,0 ммоль/л.

Протягом дня ці показники можуть змінюватися, але не варто допускати їх значних відхилень в сторону збільшення чи зменшення. Для того, щоб самостійно слідкувати за зміною рівня глюкози в організмі, ми рекомендуємо придбати спеціальний портативний прилад. Яким буде нормальне значення показників цукру в крові залежить від індивідуальних особливостей стану здоров’я, фізичної активності, віку та статі людини. Наприклад, при діабеті (залежно від його типу і медикаментозного контролю) рівень глюкози може значно відрізнятися від стандартних середніх значень.

Концентрація цукру в крові людини 11,1 ммоль/л і вище свідчить про погіршення стану при цукровому діабеті

Особам з цукровим діабетом потрібно систематично контролювати зміну показників рівня глюкози в організмі. Це дозволить своєчасно приймати рішення стосовно коригування харчування чи прийому ліків. Ви зможете захистити організм від ускладнень та поліпшити якість життя.

Ми пропонуємо великий вибір систем безперервного моніторингу глюкози виробників Декском та Абботт в Україні. Ці прилади автоматичноздійснюють вимірювання і передають результати тестування насмартфон чи планшет.

Їх зручно використовувати в домашніх умовах, а також на роботі та під час подорожей.

5 переглядів0 коментарів
bottom of page