top of page

Як швидко збити цукор при діабеті

Оновлено: 31 січ.Дієтичне харчування з застосуванням продуктів, що містять значну кількість білка і клітковини та мало вуглеводів, а також помірні фізичні навантаження є профілактичними засобами для підтримання рівня цукру в крові в допустимих межах (3,9- 5,6 ммоль/л)

Швидко знизити концентрацію глюкози в організмі допоможуть лікарські засоби

Як збити цукор в крові? Залежно від стану захворювання та за призначенням лікаря можна застосовувати медикаментозні препарати, що поділяються на групи:

  • тіазолідиндіони та сенсітайзери, які випускаються в таблетованій формі – впливають на рецепторну функцію клітин, підвищуючи їх сприйнятливість до інсуліну;

  • меглітініди та препарати, що містять похідні сульфонілсечовини – сприяють покращенню роботи підшлункової залози при секреції інсуліну;

  • інкретіноміметіки - засоби нового покоління, дія яких базується на впливі гормонів.

Чимзбити цукор в крові має порекомендувати лікар виключно в індивідуальному порядку. Найбільш ефективними засобами для зниження цукру в крові при діабеті вважається введення інсуліну чи його похідних, але такий спосіб підходить не кожному.

Людям, які мають проблеми з порушенням вуглеводного обміну та відхиленням показників рівня цукру в крові, необхідно постійно слідкувати за концентрацією глюкози в організмі. Для цього рекомендуємо придбати сучасні та зручні у використанні сенсори Dexcom в Україні. Оформляйте заявку на сайті.

8 переглядів0 коментарів
bottom of page